HOTEL PIWNICZNA SPA & CONFERENCE****

Kameralny, luksusowy, jedyny w Polsce 4-gwiazdkowy butikowy hotel w stylu etnodesign. Do dyspozycji Gości oddaje 21 1- i 2-osobowych pokoi oraz 15 ekskluzywnych apartamentów. Każdy pokój jest inny, wyjątkowy. Łączy je wysoki standard i oryginalny wystrój. Wszystkie wyposażone są w: telewizor, bezprzewodowy bezpłatny dostęp do Internetu, telefon stacjonarny, sejf i minibarek. Cena noclegu obejmuje śniadanie w restauracji „Czarna Owca” specjalizującej się w daniach kuchni regionalnej oraz nieograniczony dostęp do strefy HedoniSPA (m. in. baseny, sauny, łaźnie, grota solna, sesje floatingu, luksusowe zabiegi na ciało i twarz). W ofercie są również seanse i noce saunowe, w sezonie zimowym – codziennie.

OBIEKT WYRÓŻNIONY CERTYFIKATEM SĄDECKEJ MARKI TURYSTYCZNEJ.

33-350 Piwniczna-Zdrój
ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5